افت و خیز !

با من از او بگو ...
 
پایان فصل سرخوشی !
ساعت ٧:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۱٠/۱٢ : توسط : هیدرا

تمام شد !

دو ماه مجاورت با نور به انتها رسید  دو ماه زندگی در حصن امن ائمه ع به نقطه ی پایان رسید.

کسانیکه فرهنگ عاشورایی رو مترادف غم و اندوه تعریف میکنن معلومه که تجربه اش نکردن ! یکی از بدترین حالات ، در حالت شک و تردید زندگی کردن و به همه چیز مشکوک بودنه . آهسته آهسته مثل یه حشره ، روح باور و تسلیم رو میجوه و به جاش تخم بد بینی و تردید و نا آرامی رو میکاره . افسردگی در درون ، اعتراض و ادعاهای شبه روشنفکری  و تردید ،در بیرون به دنبال داره ! گاهی مواقع اگر" نادان" باشیم بهتر از اینه که " کمی" بدانیم و " خیلی " ندانیم !! لااقل زندگی در دنیامون راحت میشه :)

آخرین شب عزاداری ها به انتها رسید یعنی دوباره این فرصت رو خواهم داشت تا این لحظات رو تجربه کنم؟ آن چنان خوشی عمیقی به انسان میبخشه که همه ی سختی ها به نظر قابل تحمل میاد. ظاهرش اشک و ناله است ولی باطنش سرور و آرامش و امیده. سبکباریه ...

فقط اگر تجربه بشه درک میشه و البته در راه بدست آوردن این تجربه ، باید کمی استقامت کرد.

 

درگوشی:

- یکی از دعاهایی که همیشه وقتی به زبون میارمش منقلبم میکنه اینه که " خدایا ، هرکسی توی این دنیا داره لحظات ناامیدی و بیچارگی رو تجربه میکنه درآغوش بگیر " .

- این لحظات خیلی دردناکه ولی اگر با دستگیری خداوند همراه بشه سکوی پرتاب به سرزمین امن ِ اطمینانه !

- خیلی دلم میخواد بدونم چیزایی که مینویسم چقدر مخالف داره و علت مخالفت ها چی میتونه باشه؟

- انقدر ازین نوشته های خودم رو به حالت ثبت موقت درآوردم که دیگه خودمم یادم نیست تعدادشون چقدره :)) 

- بعضیا خسته ان و نمیپذیرن  بعضیا بدبین ان و بعضیا تنبل. بعضیا هم این حرفا رو با ظاهر متجدد در تضاد میدونن ! به هر حال شیطان بهانه ای برای هرکسی جور میکنه ! اصل برای ابلیس ، دور موندن انسانه  بهانه اش مهم نیست :))

- دو ماه محرم و صفر تمام شد و من نگران روزهای آینده ام! بازگشت به دنیای سرد و پر از آتش حسادت و قدرت طلبی و فتنه گری انسان.

-