افت و خیز !

با من از او بگو ...
 
آرمانی در آینه ی زمان!
ساعت ۸:٠۸ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/۱٩ : توسط : هیدرا

هر کسی به نقطه ای، به عنوان اوج تعالیِ مورد علاقه اش نظر دارد و وقتی آن چیز را در فردی میبیند آن فرد برایش محترم میشود .

فردی که در مقابل دانش خاضع میشود ؛ صاحبان دانش و تخصص در چشمش ، جلوه بی نظیری دارند و کسی که شیفته موقعیت و مقام های اجتماعی است ؛ افراد رده بالای هر موقعیتی براش وجیه و خواستنی جلوه میکنند ...

انسان هایی نیز هستند که دانش و تخصص و مقام و شهرت را با هم دارند ولی آنچه ماندگارشان کرده است ، انسانیت و اراده ، شخصیت مستحکم و انتخاب های فراترشان است.

مردی بی ادعا و گمنام

تاثیر گذار و محکم

فکور و خاموش

مرد عمل

کوچکترین خبری  در پیرامونش توجهم را جلب میکند

در نوجوانیم گاهی تصویرش را در قاب تی وی میدیدم ... با چشمانی درخشان از دوستان فقیدش سخن میگفت و با یارانش میگریست و من هرباره منقلب میگشتم و آرزو میکردم که مثل آنان میبودم ولی حتی اسمش را نیز نمیدانستم!

اما برایم گیرایی عجیبی داشت !

من بزرگ میشدم و از دنیای ایده ال هایم فاصله میگرفتم و گاه آنچنان در زندگی غرق میشدم که بسیاری را از یاد میبردم ! مردان بزرگی را در لابلای برگهای زمان به فراموشی سپردم ولی تصویر او هر از چندی ، با خبری جدید رونمایی میشد... فرمانده لشگر ثارالله ... بندرعباس ... کرمان...  سپاه قدس  !

دلم میگیرد ... چشمان او هنوز درخشان  از عزم و نیت بلند است اما دیدگان من در رهگذر رخدادهای زمانه بی فروغ شده است ... همتی نمانده ... آنچه هست حسرتی است سرد و کسل کننده !!

اما او هنوز بزرگ است با ارده ای سترگ و ایمانی درخشان تر از قبل، و شانه هایی پولادین از تجربه ی سالها مجاهده ! کسی که در ماورای مرزهای جغرافیایی ما بیشتر آشناست تا در کوچه پسکوچه های شهر من!!

 

درگوشی:

- سردار ، مستدام باشی و موفق !

- جوانان امروز کشورم سوداهای  زیادی در سر دارند ولی ما جوان های دیروز ، واقعی تر و مرغوب تر و عاشقانه تر زیستیم ... خدا را سپاس !

-قهرمان طلبی در ذات جوانان است جوانی من در پی قهرمانان واقعی گذشت و جوانان امروز بر دیوارهای اتاق هایشان ، تصویر هنر پیشه های سینما را دارند که به ضرب و زور بادی بیلدینگ  و گریم ، عضله ساخته اند و چهره پرداخته اند...

- گذشته ی من افتخار نسل من است ... من در هوایی زیستم که قهرمانان بی ادعا و خموش اش ، گهواره ی دنیا را با دستان ستبر خود تکان داده و میدهند.

- آنان همچنان همانند ... اما من کمرنگ و ساکت گردیده ام :(  

- احیا گرم آرزوست ...