افت و خیز !

با من از او بگو ...
 
پسرا اینطوری نیستن خدایی !
ساعت ٧:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٥/٢۳ : توسط : هیدرا

سلام.

لطفا یه سایت خوب برای آپلود  عکس بهم پیشنهاد بدین!

سریع و ماندگار و بدون فیلتر باشه ... تازه شیرینی و شربت هم پخش کنه نیشخند

مرسیاز خود راضی

هفته پیش به یکی از دانشجوها که در خواست یه وقت حضوری برای پایان نامه اش داشت ؛ گفتم  فلان روز، ساعت 10 منتظرشم.  اما بعد کاری پیش اومد و بهش اس زدم که ساعت 8:30 صبح منتظرشم و جواب داد " چشمممم استاد جووونم " !!

شبِ اون روز قرار ، تا ساعت 3 در نت مشغول صحبت با یه دوست بودم و از شما چه پنهون که کلی هم قاطی و به هم ریخته بودم خجالت

این شد که بعد از نماز صبح  باز خوابیدم که یه دفعه با صدای زنگ خونه از خواب پریدم ! حساب زمان و مکان از دستم در رفته بود ... اصلا نمیدونستم صبحه یا شبه  ؟ دیدم همسرم آیفون  رو برداشته و میگه " خواهش میکنم خانم ! بفرمایید بالا  " !

با تعجب نگام میکنه و میگه یکی از دانشجوهاته !!!

میگم ساعت چنده ؟ میگه " 5 دقیقه به 7 !!!!تعجب

نفهمیدم چطوری  پریدم یه آبی به سر و صورتم زدم و لباس مناسب پوشیدم و با چشمای پف کرده در آپارتمان رو باز کردم ... دیدم همون دانشجوئیه که بهش 8:30 وقت داده بودم !

من :  سلام . چی شده ؟ اتفاقی افتاده ؟

اون :  سلام استاد ... نه استاد ببخشید مزاحم شدم . با همسرم از خونه زدم بیرون ..

من :  خب بفرمایید توو  

اون : نه استاد، باید برم جایی کار دارم ببخشید انقدر زود اومدم میخواستم بگم از شما سحر خیزترم !! + کلی لبخند ژکوند ابرو

 

درگوشی:

- انقدر خدارو شکر کردم که همسرم آیفون رو جواب داده بود و اون خانم فهمید هنوز همسرم از خونه بیرون نرفته !  وگرنه حتما  باید صبحانه در خدمتش میبودم که در اون صورت باید از به هم ریختگی خونه و آشپزخونه خجالت میکشیدم و بس !

- حالا امروز بهش اس دادم که برای اصلاحاتی که اون روز برات مکتوب کرده بودم فقط 10 روز وقت داری . بعدش بیا که خیلی کار هنوز مونده . اصلا جواب نداده ! شیطونه میگه کلا یه چند وقتی بهش دیگه وقت ندم تا حالش گرفته بشه و بره تو وبلاگش بنویسه  " این استادای راهنمای از همه جا بیخبر کلی آدم رو سر میدووند و کمکی نمیکنن و ازین حرفا "چشمکنیشخند

- با پسرا تو همون دانشکده و یا یه موسسه تحقیقاتی قرار میذارم ... هم مودب ترن و هم با مسئولیت تر ! تازه کلی هم هوامو دارن و معمولا هر کمکی از دستشون بربیاد انجام میدن .