افت و خیز !

با من از او بگو ...
 
نفس آخر
ساعت ٩:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/۱٢/٢٦ : توسط : هیدرا

امروز آخرین روز کاری من در سال 94 بود...

یه چیزایی هر سال تکرار میشه و من هر دفعه عبرت نمیگیرم و بازم سال بعد تکرارش میکنم!

یکیش اینه که وقتی به چهره جوونا نگاه میکنم میبینم خیلی دوستشون دارم ... دلم براشون تنگ میشه... جدایی همیشه سخته حتی از جوونایی که دائم سوال پیچت میکنن و نمیذارن حتی یه چایی رو با آرامش بخوری

روزای سه شنبه همکارایی دارم که خیلی با هم هماهنگی داریم و علیرغم اختلاف سلیقه ای که داریم ولی لحظات خوبی رو  با هم میگذرونیم و این خیلی لذت بخشه برام.. دلم براشون تنگ میشه البته کمتر از دلتنگی که برای بچه ها پیدا میکنم خجالت

 و امسال بطور ویژه نگران بعضی ها بودم ... یکیشون یه خانم جوونه که متاسفانه دچار سرطان شده و داره مراحل مختلف درمان رو طی میکنه و من هربار که نگاهش میکنم رنگ و روش دلم رو میلرزونه ولی دعا میکنم خدا خیلی زود شفاش بده ... یه نگرانی دیگه ام هم مربوط میشه به یه خانم جوون دیگه ، در واقع یه تازه عروس که فقط 10 ماهه داره تاهل رو تجربه میکنه و همسر جوونش جزء جوونای غیرتمندیه که به عنوان مدافع حرم اعزام شده به سوریه ...دعا میکنم همه مدافعین به سلامت برگردن به وطن. واقعا از ته دلم این خواهش رو از خدا دارم. و مورد دیگه نگرانیم که مربوط میشه به یه جوون  20 و چند ساله که بخاطر اینکه کار نمیتونه پیدا کنه داره عشق زندگیش رو از دست میده... تحمل اندوه دیگران خیلی سخته... اونم وقتی که کاری ازت بر نمیاد.

شما دوستان خوب مجازیم هم لطفا برای هر سه مورد و موارد مشابهشون دعا کنید... متشکرم.

روزای اخر ساله و منم مثل همه خانمایی که بخش عمده ای از زمان رو بیرون از خونه هستن یه خورده تراکم خونه تکونی !! دارم تو این روزا ... لطفا انرژی مثبت برسونید که تا دعای تحویل سال رو نخوندن کارای خونه منم تموم شه... یعنی میشه ؟   :))

دیگه اینکه انقدر با فاصله مینویسم دستم کند شده !!!

 

درگوشی:

- خندوانه داره پخش میشه .. .به نظرم تکراریه و حوصله ندارم نگاه کنم

- دو هفته است که جلسه آیت الله احدی تشکیل نشده به علت فوت مادر محترمه اشون... خلاء نبود جلساتشون رو در بیقراری روحیم حس میکنم.

- کدوماتون تو اینستاگرام هستین؟ آدرستون رو برام بذارید میام سراغتون

- دلم برات تنگ شده !   مطمئنم کن که همیشه پیشم میمونی !