" موسسه خیریه همت "

بعضی از دوستان پیشنهاد داده بودند که یک حساب بانکی باز کنیم و هر ماه هر کدوم از دوستان که مایلند’ مبلغی رو به این حساب واریز کنند و در مواقع خاص ازین حساب به افرادی که لازمه’ کمک کنیم. من به دلایل خاصی این پیشنهاد رو قبول نکردم  اما همیشه به این فکر میکردم که اگر واقعا این اتفاق میافتاد خیلی عالی بود.

امروز با خیریه ای آشنا شدم که بسیار منظم و جالب به یاری افرادی میره که در شرایط خاص دچار مشکلات اقتصادی شدن و باید بهشون کمک بشه. این موسسه فراخوانی رو برای یاری رسوندن به اون فرد، در سایتش منعکس میکنه و هر فردی میتونه با مبلغ ناچیزی حتی ء به این فراخوان لبیک بگه... اخیرا در عرض یکی دو روز مبلغ 50 میلیون تومان برای درمان یک بیمار جمع اوری شد و پایه حداقلی این کمک ها هم 5 هزار تومان بود که واقعا مبلغیه که هرکسی به راحتی از انجامش بر میاد . بنر تبلیغی این سایت رو در سمت راست وبلاگم گذاشتم . میتونید وارد سایت بشید و با نوع فعالیتش آشنا بشید و مادی و معنوی این حرکت زیبا و خدا پسندانه رو حمایت کنید. 

میتونید خیلی راحت از آخرین اخبار و فعالیت های این موسسه خیریه مطلع بشید. امکانات جالبی رو تعریف کردند...

موفق باشید!

/ 2 نظر / 29 بازدید
مرتضی

ممنون ازتون آبجی خانومی بابت معرفی این موسسه و فعالیتهاش. امیدوارم که خدا به همه ما توفیقی بدهد که بتونیم در حد وسعمون کمکی بکینم.هر چند که معتقدم این جور کمک کردن ها در واقع کمک به خودمون است.[لبخند][گل]

م.بانو

سلام. ممنون از معرفیتون. خداوند فرصت نیکی و تحسان را به همه ی ما عنایت فرماید. [ماچ][گل]