أین الرجبیون ؟

یا مَن أَرجُوهُ لِکُلِِّ خَیرٍ  ...

ای کسی که برای هر خیری امیدم به توست ...

مناجان رجبیه از مناجات های محبوب منه که وقتی بعد از هر نمازی در این ماه میخونمش احساس میکنم ازین بهتر نمیتونستم با خدا حرف بزنم! 

انقدر امیدوار و سبک و قدرتمند میشم که حس میکنم همه ی حوادث و سختی هایی که تا به حال به نظرم دشوار و فرسایشی بودن ؛ کوچیک و قابل حل هستن.

و معمولا هم با این فرازش که میگه " ای کسی که به اونی که از تو درخواست میکنه میبخشی و به کسی هم که در خواستی نمیکنه میبخشی "  دل میبازم!

امتحانش کنین... با معنی اش بخونین !

دوستی با خدا خیلی لذت بخشه... خودمون رو در معرض این لذت قرار بدیم تا امنیت حریمش رو درک کنیم...

 

/ 4 نظر / 2 بازدید
مریم بانو

معلم باغبان باغ عشق است معلم قافله سالار عشق است . . -+-+-+-+- عارفان علـم عاشـق مي شوند بهـترين مردم معلـم مي شـوند عشق با دانش متمم مي شود هر که عاشق شد معلم مي شود روز معلم مبارک باد ------ حلول ماه رجب رو تبریک میگم. امشب منم دعا کنین. [گل][گل][گل][گل][لبخند]

سی سیب

سلام هیدرا جان گرچه یک معلم هستم وباید خوشحال بشمولی خوشحال نیستم می دونی چرا؟چون امروز یکی از دوستان معلم را از دست دادم . براش دعا کن . تو وبلاگ من .

مهدی

ان شاء الله بتونیم از ماه های رجب و شعبان که میشه گفت مقدمه ماه مبارک رمضان هستند استفاده کامل ببریم. [گل]

محمد

از كيفرهاي گناهان مرا دور داشتي تا به حدي كه گويا از من شرم كردي. خدايا در هنگام گناه كه من نافرماني‌ات كردم نه از باب اين بود كه پروردگاري‌ات را منكر بودم و يا دستورت را سبك شمردم و يا خود را در معرض كيفرت درآوردم و يا تهديدهاي تو را بي ارزش فرض كردم، بلكه گناهي بود كه پيش آمد و نفس سركش نيز آن‌را آراست و هواي نفس نيز چيره شد و بدبختي هم كمك كرد و پرده آويخته (پرده پوشي تو) هم مرا مغرور كرد و در نتيجه تا آنجا كه مي‌توانستم در نافرماني و مخالفت تو كوشيدم --- داشتم اینو با صدای سید حسن نصرالله گوش میدادم که این مطلب رو خوندم به فال نیک میگیرمش --- خیلی خیلی شلوغم \ میشه لینک مناجات و احیانا لینک فایل صوتیش رو اگه نشونیش رو داری در جواب همین نظر بزارید