اندر عجایب ایرانی ها !

یکی از آشنایان توسط خواهرم پیغام داده بودند که اگر در بین دانشجویانم دختری متولد سالهای ... و... میشناسم برای ازدواج با پسرشان معرفی کنم.

با شناخت دورادوری که از این خانواده در نظر داشتم 3 تا دختر مناسب را  معرفی کردم .  وقتی سال تولد اولین دختر را گفتم ، بهم گفتند که  دختری را که به دردشان میخورد، بگم!!

و بعد در مقابل اظهار تعجب من گفتند که خواهان دختری هستند که دقیقا متولد سالهای فلان یا فلان باشد ! ( از باقی معیارها صحبتی نکردند چون اولین و مهمترین معیارشان وجود نداشت !! )

وبعد برایم شرح دادند که با توجه به سال تولد آقا پسر ، فقط دخترانی میتوانند با ایشان زندگی خوبی داشته باشند که متولد همان دو سالی باشند که قبلا قید کرده بودند!!

من فکر کرده بودم دنبال دخترانی از سنین فلان تا فلان میگردند .

 

درگوشی:

- کمی باور ناپذیر است که در این دوره از زبان کسانی که کلی ادعای فهم و دانش دارند ؛ صحبت ها و اعتقادات اینطوری شنیده شود.

- از ظهر تا حالا هر وقت یاد استدلال این خانم می افتم خدا را شکر میکنم که کسی را به ایشان معرفی نکردم.

- وقتی به شدت هوای صحبت با کسی را داشته باشید که امکانش نباشد چه می کنید؟

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده

خوب خودتون می فرمایید امکانش نیست پس باید منطقی بود و با تلاش که خیلی هم سخته از این حالت خارج شد

حسین

بله همینه. من برای تفریح گاهی میخونم [نیشخند] در اون مورد هم میشه یک کار دیگه کرد منتظر موند و اون حس رو به بهترین نحو نگه داشت تا وقتیکه فرصت مناسب پیش بیاد[چشمک]

حسین

منم دلم برای دوستام تنگ شده اما چاره ای نیست غیر صبور بودن

من می مانم

راستی این که گفتی واقعیت داره[تعجب][سوال] آخه مگه متولین یه ماه و یا یه سال مگه همه مثل هم هستن؟؟؟

فاطمه

سلام من تازه با وبلاگتون اشنا شدم و مطالبتون رو خوندم.قلمتون عالیه...خودت را برایم سهمیه بندی مکن...نمیدونم امکانش هست یا نه ولی خیلی دوست دارم بیشتر باهاتون اشنا بشم...اینجا نتونستم چیزی در موردتون پیدا کنم.

آزاده

سلام ممنون بخاطر حضور گرم شما در دفتر نوشته هایم مدت دو هفته مسافرت می روم و متاسفانه از اینترنت دورم . ناشکیب در انتظار می مانم تا بازگردم و به سراغ دست نوشته های زیبایتان بیایم . سال خوب و سرشار از آرامش داشته باشید ... سال نو مبارک [گل]

رضا.م

همش برای دیگران پیدا می کنی ؟ برای منم یکی پیدا کن میون دانشجوهات ...متولد هر چیم میخاد باشه ..فقط پولدار باشه پدرش ![نیشخند]

homa

labod kaf bini kardan [خنده] khob vase khande jalebe vali dg fek nemikardam enghad kasi jedi begire!!!!! kasi soraghe mano nagerefte [خجالت][نیشخند]

homa

khob bichare reza m ham hagh dare!dg emsal bayad damadesh kard!hamash deprese! [متفکر]