ترجمه ی رفتار زنان

آقایون اگه زرنگ باشن  و البته با تجربه ؛ خوب میدونن که نباید از یه خانم جلوی باقی خانمها تعریف کنن!!

فرقی هم نداره در چه زمینه تعریفی باشه   زیبائی رفتار یا چهره و یا پوشش و یا کدبانوگری و تعامل خوب با دیگران و ... هرچه که هست فرقی نداره. چون در زنان حسی وجود داره که نمی تونن بالاتر از خودشون ، در قلب مردان کسی رو تصور کنن چه برسه به اینکه واقعا کسی وجود داشته باشه.

مطمئنم خانما خوب این جملات رو درک میکنن و آقایون شاید به نظرشون غیز منطقی بیاد ولی واقعیت غیر قابل انکاریه.

مردانی که ازدواج کردن حتما بارها تجربه کردن که وقتی از خانمی تعریف کردند فوری هزارتا عیب در اون خانم از طرف زنان دیگه یافت شده :))

و یا دریه روش دیگه کلا اون خانم مورد بی مهری قرار گرفته ... یعنی انتقام با بیمهری و بیتوجهی ای که بهش شده ، ازش گرفته شده!

خانمها در مسائل احساسی میتونن بسیار بی رحم و بی منطق رفتار کنن.

آقایون این نوشته رو به منزله یه هشدار برای خطر قریب الوقوع در زندگیشون ؛  و همچنین به منزله  اعتراف به یه قابلیت تحسین برانگیز در خودشون تلقی کنن !!

هشدار به این معنی که اگر خانمی  رو دوست دارن اعم از  همسر و مادر و خواهر و خدای ناکرده یه زن دیگه و ... هرگز جلوی زن دیگه ای که این آقا مورد محبتش هست ؛ بهش توجه نشون ندن وگرنه برای اون خانم دردسر درست کردن! البته خود آقایون هم در بین دو طرف تشنج ، به شدت آسیب میبینند.

من فقط در بین زنان خداترس و زنان منطقی ، رعایت حدود  اخلاقی این رابطه ها رو دیدم .

اما  از سوی دیگه هم این عکس العمل  زنان ، نشون دهنده جایگاه  و اهمیت اون مرد در قلب زنان درگیره !

خنده داره ... ولی واقعیته .

 

درگوشی:

- مرد در زندگی باید زیرک باشه وگرنه خودش خیلی آسیب میبینه مگه اینکه خانمای اطرافش خیلی عاقل و خوددار باشن و یااز اون بالاتر ، بینش الهی رو با جان و دل پذیرفته باشن .  چون فقط یه عقل قوی و محبت وافر میتونه موجب بشه که یه زن  خودش رو دوم ببیینه و دم نزنه  و یا اینکه در محبتی والاتر غرق باشه و وسعت روحش باعث شده باشه که کج خلقی و ناکامی روزگارش رو تاب بیاره.

- تقریبا هر هقته یه مکالمه طولانی تلی دارم از طرف دانشجوهای قدیم و جدیدم که ازدواج کردن و حس میکنن دارن  جایگاهشون رو در قلب شوهر از دست میدن و گاهی اعترافاتی از رفتاراشون میکنن باعث میشه دقایق زیادی دو تایی با هم بخندیم ! چون رفتارشون واقعا خنده دار و بی منطق بوده ولی نتونستن خودشون رو نگهدارن و برای تخلیه ی خودشون چیزی گفتن و یا کاری کردن که دامنه هاش تا مدتها روی زندگیشون تاثیر گذار بوده .

- دسته سومی از زنان هم هستن که نه خداجو هستن و نه عاقل . یه آدم معمولی هستن که بلد نیستن احساسات خودشون رو نشون بدن . میریزن تو خودشون و همه ی عمر احساس بدبختی میکنن ! من ترجیح میدم از دسته سوم نباشم!!

/ 17 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حسین

[لبخند][گل] این ها رو بزارید برای تشکر

مریم بانو

[بغل] بسیار نکات خوبی بودن (البته کاربردی برای آقایون[چشمک]) [گل]

حسین

چرا خانم ها اینقدر بی اعتمادن به مردها؟!

خواهر طوفانی

هیدرایی ، چرا حسین آقا رو از راه به در میکنید ؟![نیشخند] خوب بذارید به زندگیِ درستشون ادامه بدن [زبان][چشمک]

حسین

نخیر نیست. معلوم نیست چرا به مردهایی که باهشون صادقند بی اعتمان.

حسین

پس با اون خانمی که جواب صداقت یک مرد رو با بی مهری کامل میدن باید چی کار کرد و بهشون چی گفت؟

حسین

چه معمای پیچیده ای[متفکر]

حسین

خدا وقتی داشت من رو میخواست روی من قابلیت زندگی کردن طولانی مدت تنها رو قرار داده[مغرور] [نیشخند]