درمان

تا به حال کسی رو غافلگیر کردین ؟ خیلی لذت بخشه !نیشخند

البته لذتش وقتی بیشتر میشه اون فرد پزشک مامانتون باشه !! تعجبنیشخند

قضیه چیه؟ میگم براتون .

خیلی از پزشکانی که  درطب مدرن غربی  تخصص دارند معمولا با انکار و تردید با طب سنتی روبرو میشن و وقتی شما در مورد اهمیت و یا تاثیر توصیه های حکمای سنتی صحبت میکنید چهره اشون دیدنی میشه ... توی میمیک صورتشون از تمسخر و تردید  گرفته تا ناراحتی و برخوردگی و حفظ ظاهر  دیده میشه . اما من بالاخره موفق شدم نورولوژیست مامانم رو کنجکاو کنم تا حدی که ازم خواست یه راه تماس با حکیمی که مامان رو برای درمان پیششون میبریم بهش بدم تا برای یک کار تحقیقاتی در مورد زالو درمانی با هم همکاری کنند !!

این بهترین اتفاقی بود که من دلم میخواست بیفته. چون طب سنتی بقدری مهجور مونده که تاثیر گذاریش با ناباوری و تردید همراه شده . در حالیکه بدون هیچ تردیدی میتونه کمک شایان توجهی به کنترل و درمان بیماری بکنه و در یه حد حداقلی میتونه عوارض درمان های شیمیایی رو بسیار محدود کنه.

در مورد ضایعه مغزی که مامان خانمم بهش مبتلا شده اولین نشون هاش اختلال و ضعف در حس بویاییه و زالو درمانی اولین و سریعترین تاثیری که داره قوی شدن حس بویاییه ! 

بعدشم ما یه رژیم خوشمزه از کتاب عسل درمانی استاد خدادادی رو برای مامان انتخاب کردیم که تاثیر اون هم عجیب بوده تا به حال و اون حالت دیر فهمی و سرعت انتقال پایین رو از بین برده. 20 روزه داریم انجامش میدیم .

اما در حرکت کردن و از جا بلند شدن هنوز موفقیت قابل اندازه گیری نداشتیم . نمیدونم کدوم عامل در این ناتوانی بیشتر دخیله ؟  آرتروز مهرهای کمر یا همون ضایعه مغزی ؟

اما ناامید نیستم و تا آخرین تلاش ها رو هم انجام میدم. 

به لطف و مدد خداوند بسیار امیدوارم .

 

درگوشی:

- تا جایی که یادم میاد از کودکی تا به الان ’ مامان خانمم از کرم وحشت داشتند . در حدی که حتی تحمل نگاه کردن هم بهش نداشتن ... ما در این دو سال  4 بار زالو درمانی رو در مورد ایشون انجام دادیم بدون اینکه ایشون متوجه بشن 4 عدد کرم سیاه رنگ خونخوار مشغول خدمت رسانی به پشت گوش ایشون هستن !! حالا نمیدونم باید به پنهان کاریمون آفرین گفت یا به شجاعتمون ؟!!  چون اگر حواسمون نباشه و یکی از زالوها بعد ازنوش جان کردن خون مامان ’ بیفتن تو دست و دامن ایشون ’ فقط خدا میدونه چه حسی بهشون دست میده !؟

- هر بار دو عدد زالو پشت هر گوش که حدود سه ربع مشغول نوش جان کردن خون هستن و بعدش تا دو روز مراقبت جزئی نیاز داره و بعدش میشه تاثیر شگفت انگیز این کوچولوهای زشت و مفید رو در قدرت درک بیمار دید !

- ما که بالاخره نفهمیدیم زالو درمانی در ایران قانونی شد یا نه ؟!! ولی من مطمئنم نورولوژیست مامانم قانع شدند !مژه

/ 9 نظر / 8 بازدید
نغمه

به نظرم اگه حوصله داشتی با طب سنتی جواب خوبی میتونی بگیری . فقط یه خورده زمان بیشتر میخاد ولی به نظرم بهتر از عوارض داروهای شیمیاییه[خنثی]

Mr chapool

سلام ان شاءالله که روز به روز بهتر و بهتر میشن[قلب] اینکه گفتید دکتره تورولوژیست به طب سنتی با تردید نگاه میکنه منو یاده یه جک انداخت که در ادامه نظر شما را به آن جلب میکنم[نیشخند] : مادربزرگم رو بردم دکتر ، به دکتره میگه: آقای دکتر یه دارویی بهم بده دردم ساکت بشه تا فردا برم پیش یه دکتر درست حسابی!!!!!! من فقط سقف رو نگاه ميكردم??[نیشخند]

پژمان

سلام مادر اندکی مهربانم (هنوز کاملا باهات آشتی نکردم) کتاب رو که گفته بودین به آقای رئیس معرفی کردم. البته فکر کنم نیاز باشه کمی رو مخش کار کنم. راستی عید شما هم مبارک. طاعاتتون هم قبول[گل] مراقب مادر بزرگ هم باش. براش دعا میکنم طب سنتی بگیر نگیر داره. به نظرم باید پیش متخصصش برید. یکی از دوستان تخصص طب سنتی داره. خواستید آدرس مطب رو بگیرم براتون.

مریم

من به طب سنتی اعتقاد زیادی دارم.

مریم

[پلک] نه اصلا! [خرخون]

خواهر طوفانی

خوب خدا رو هزار مرتبه شکر انشاالله اون قسمتم حل شه. ولی من خودم به شخصه حوصله ی این کارای سنتی رو ندارم ! :دی

ساقی

اوه اوه اوه اوه... من یه بار دیدم زالو درمانی رو!!! واقعا ترسناکه! خوب کاری می کنید که نمی ذارید مامان بفهمن... خدا رو شکر که بهترن... خیلی خیلی خیلی خوشحالم

نغمه

سلااام بر هیدرای بزرگوار ارههههههههه رفتم مرخصیییییییییییییییییییی[خنده] آخه اون وب که خودش همه کپی بود مگه زندگینامه هستش برم یه جا دیگه[نیشخند] نمیدونم دیگه خیلی وقته حس کپی برداری در من از بین رفته.

مرتضی

از صمیم قلبم دعا می کنم آبجی خانومی که مادر بزرگوارتان همیشه در صحت و سلامت باشند و سایه پرمهرشون همیشه و همیشه بالای سر شما باشه.[لبخند][گل]