جای خالی !

اگر بودی کمتر به ما میتاختند !

آخر به تن های بسیارشان مینازند و  ما تنهاییم !نگران

 

درگوشی:

- اگر بودی زندگی من چگونه بود؟

/ 18 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عرفان

خب هنوز که خیلی جوونین ... خب سن که مهم نیست درک و فهم آدم مهمه یکی مثل من از ۲۰ ساله زندگیش هیچ استفاده ای نمیکنه و پیشرفت قابل توجهی نه از نظر ذهنی نه از نظر مادی و ... نمیکنه ... ولی یکی هم هست تو ۲۰ سالگی خیلی با شعوره ... که شما از حرفاتون بر میاد این چند سال خیلی چیزا به عقلتون اضافه شده ... یعنی خودمو کشتم منظورمو بگم نتونستم ... همینه دیگه ۲۰ سال سنمه بلد نیستم منظورمو برسونم ... :))

عرفان

به نظر خودم دلیل این که انقدر اعتماد به نفسم کمه اینه که همیشه با بقیه مقایسه شدم این که هر کسی برای خودش یک انسان مستقله خیلی خوب گفتین

خواهر طوفانی

من چند روز میرم و میام شما یه فرزند جدید پیدا میکنیدااا[نیشخند]

خواهر طوفانی

شما فقط همین انقد سن دارین و هی میگین که سنتون زیاده ؟!!؟؟![خنثی] شما که جوونین !

از هیدرا به عرفان

سلام. نپرداختن به چیزایی که مورد علاقه است ، و جایگزین کردنش با چیزای تحمیلی ، انگیزه رو از بین میبره . بی هدفی هم باعث میشه آدم هیچ کاری رو تا انتها ادامه نده . معمولا انسان های باهوش بی حوصله اند چون برای فهم یه مطلب نیاز به صرف وقت زیاد ندارن و همراهی کردنشون با آدمای معمولی ،یه جورایی حوصله و طاقتشون رو کم میکنه و از طرف دیگه با درک بالاتری که نسبت به دیگران دارند کمتر میتونن دیگران رو باور کنن چون به این حقیقت میرسن که آدما بیشتر از اینکه واقعی باشن نمایشی ان !!! این حقیقت تلخیه و باعث میشه انگیزه ای برای ارتباط با دیگران نداشته باشن. به هر حال من فکر میکنم هیچکس نمیتونه به فرد دیگه کمک کنه مگر اینکه فرد دوم خودش خواهان گرفتن کمک باشه. متاسفانه وبلاگی معرفی نکردی که راحت تر بشه حرف زد. در آخر بگم که من برداشتم این بود که شما یه انسان باهوشی که درجه حساسیتت رو بالا برده و واکنشت نسبت به دیگران شدیدتره ... ولی یادت باشه در مسائل دیگه یه سروگردن از دیگران بالاتری ! به همون نسبت هم باید این توانایی رو نشون بدی... شما خیلی جووونی .. خیلی ! قبل از تمام شدن فرصت هات به علاقمندیهات بیشتر توجه کن.

عرفان

شرمنده من فکر کردم پاسخ بفرستین برام میل میشه که نشد ... الان خوندم جوابتون رو ... خرفاتون خیلی قشنگ بود و تاثیر گذار ... ممنون حتما همین کارو میکنم تا همه ی فرصت هام از دست نرفته ... وبلاگ ندارم !

عرفان

خیلی ممنون ، همچنین شما ...[گل] این یعنی دیگه خیلی خاطره تعریف کردی بسه برو به زندگیت برس درسته ! [نیشخند] اینطوری که شما میگین پس جا داره امتحانش کنم ... [چشمک]

رضا.م

از هیدرا به عرفان ؟!! مگــه جنـــــــگه !![نیشخند]