مثل سنگ ...

تکفیری گری الان یکی از بلاهای انکار ناپذیر جامعه ی مسلمون ها شده و انواع رفتارهای عجیب و خلاف انسانیت ، ازشون سر میزنه و هر مخالفی رو به بهانه کافر بودن ، به راحتی ازمیون برمیدارن و به قدری هم متحجر و احمق تشریف دارن که اصلا نمیشه باب گفتگو رو باهاشون باز کرد ! 

بیشتریا فکر میکنن که این گروه های خشن و نفهم و متعصب و بی عقل و زورگو فقط در بین اهل تسنن بوجود اومدن و میان ! ولی واقعیت اینه که شیعیان هم گروه های افراطی تکفیری دارند !!   ظهور این دسته در بین شیعیان که پشتوانه ی علمی و اعتقادی عمیقی دارند و رشد پیدا کرده در فرهنگ کاملا علمی و غنی اهل بیت علیهم السلام هست ؛ به شدت جای تاسف رو داره...

نکته جالبترش اینه که هر دودسته یعنی تکفیری های سنی و شیعی ، هردو بهرهمند از شبکه های  زنجیره ای گرون قیمت ماهواره ای هستن !!

ساپورت مالی این دو دسته هم که طبق معمول به عهده عربستان و استعمار پیره :))

/ 4 نظر / 3 بازدید
حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی وبلاگ خوب و جالبی دارید. امیدوارم در ادامه راه موفق باشید. ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، برای مطالب زیر دعوت شده اید: ********** [گل][گل] سه داستان زیبا و خواندنی به مناسبت این ایام [گل][گل] ## تفسیر چشم و گوش و قلب در کلام امام حسین(ع) ## نان خشک و گوهر در شکم ## گرامی داشتن زائر حضرت ابوالفضل(ع) *********** [گل] رفع چهار بحران و گرفتاری مهم با چهار راهکار ارزشمند [گل] *********** [گل][گل] یادداشت کنید؛ بهترین روز حجامت در سال ۱۳۹۳ [گل][گل] ## سالنمای حجامت 1393 نیز تقدیم شده است. *********** [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] # ثواب بسیار عظیم روزه ماه شعبان # سه اثر فجیع برای موسیقی و غنا # قسم دروغ این آثار مخرّب را دارد *********** [گل]دو داستان زیبا و خواندنی[گل] ## جزاى بدگمانى به شوهر ## بیرون آوردن النگوى عروس از دریا *********** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]

رهگذر

خیلی بده این تکفیری گری های سنی و افراطی های شیعه فک نکنم افراطی ها تکفیر کنن فحش شاید بدن تکفیر ولی نه :) ولی در کل خیلی بده وجودشون مخصوصا که نماد اسلام میشن جلوی رسانه ها!

مریم بانو

سلام. بدی قضیه اینه که با علم مبادرت به یه سری کارها و حرفها می کنند.

رهگذر

اونا تحریک احساسات میکنن ولی تکفیری نیستن تا اونجا که من میدونم تکفیری یعنی کافر بدونن گروه مقابل رو و طبیعتا با توجه به روابط ائمه با اهل سنت زمان خودشون کسی از شیعه تا این حد پیش نمیره!