اعتبار !

چرا ما فرضیه ها و حدسهای علمی دانشمندن غربی در مورد کهکشان ها و فضا و ستارگان دور دست رو فوری باور میکنیم و روش مانور میدیم در حالیکه عمر هر فرضیه ای که میدن بین 10 تا 60 سال بیشتر نیست و بعد خودشون میان و یه فرضیه دیگه مطرح میکنند که فرضیه قبلی رو نقض میکنه ؟!  ولی فرموده های قرآن در مورد آسمان ها و زمین و دوران پس از مرگ و اتفاقای بعد از اون رو باور  نداریم و از روش میگذریم؟ در حالیکه گوینده اش خداوند آسمان و زمین و انسانه ؟!!

 این سوالی بود که آیه الله احدی دیشب مطرح کردند و من از خودم سوال کردم که چرا تا به حال اینطوری به قضیه نگاه نکرده بودم ؟؟!

 

درگوشی:

- مامانم روزای سختی رو دارن میگذرونن ... ما هم روزای پر استرس و بدی رو داریم تجربه میکنیم. برای شفا و درمان همه بیماران دنیا ، مسلمون و غیر مسلمون و پیر و جوون دعا کنیم. 

- بیماری یکی از ابتلائاتیه که انسان در زندگی حتما با اون مورد سنجش قرار میگیره.

/ 17 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

سلام خانم بله واقعا نکته ایه خدا شفا بده ایشالا مادر عزیزت رو

مریم

بعد از ابن خلدون و ابن سینا و فارابی و غزالی و بیرونی و ... الان ها هیچ کار خاصی نکردیم. هیچی نداریم که از ما باشه.

مریم

شاید به دلیل اینکه خاستگاه خیلی از علوم غرب باشه... هرچند بعدها خودشون فرضیه های مخالف با فرضیه های قبلی می سازند ولی انگار همیشه مورد اعتمادند. آیا حق نداریم؟؟؟

خواهر طوفانی

دعا میکنم ...

[گل]

...

خوش به حال اون دوست قدیمی که کامنت خصوصی می ذاره ! چه تحویلش گرفتین ! البته بگم که هستن ادمای دانشمند و بزرگ ..حالا ریا نباشه یه وقت؟ خود من ! منتهی دیگه فروتنی و شکسته نفسی و اره و ایناست که نمی ذاره ما نمایان کنیم چهره رو! و گرنه این پسره کیه ؟ همین که برنامه داره ..احسان ( علیخانی رو می گم !) بیچاره کرده مارو بس که هی زنگ و زنگ و زنگ که بیا برنامه ! ولی ما کلا در پرده ایم ..پشت پرده !

مریم

سلام خانوم دکتر روزتون بخییر میشه افطار ما رو دعوت کنید منزلتون؟ میخوام ببینم استادا سفره افطارشون چطوریه؟!![خرخون] [ابرو]

Mr chapool

سلام سلام منم بیام افطاری ؟[نیشخند] لطفا لطفا :دی + مادر خوبن ؟ این شبا خیلی تو ذهنم بودن و براشون دعا کردم و میکنم[گل]

[گل][گل][قلب]