از تو حرکت از خدا برکت!

خداوند در قرآن فرموده " قوموا لله مثنی و فرادی "

یعنی در راه خدا  "با هم "  و " تنهایی  "حرکت  ، و عمل کنید !

همیشه دنبال یه همراه بودم تا با هم برنامه ای برای خوب شدن و خوب موندن بذاریم و بهش پایبند باشیم و به هم کمک کنیم ولی هیچوقت نمیشد. دلیلش هر چی بود کاری ندارم.  اما الان دلم میخواد ببینم در بین خواننده های معدود اینجا کسی هست که در جستجوی خوبی ها باشه؟ نظرش چیه ؟ آیا به برنامه های جمعی اعتقادی داره یا نه؟

میخوام به هم کمک کنیم تا در بینش و عمل ارتقا پیدا کنیم. میبینید که در شرایط زمانی خاصی قرار گرفته ایم . در آستانه ی یه تحول بزرگ جهانی قرار داریم . حیفه از خودمون حرکتی نشون ندیم و در زمره توده ی خاکستری رنگی باشیم که با همین آلودگی ها هم از دنیا بریم.

اگر دوست دارین هماهنگ با هم به رفتارامون حرکت ببخشیم اعلام آمادگی کنید تا استارت بزنیم البته اگر هم دلتون نمیخواد کسی بشناستتون ، پیامتون رو مخفی بذارید.

دوست دارید وقتی در پیشگاه خداوند قرار گرفتیم ؛ کمی با نور مطلق ، سنخیت داشته باشیم؟؟

 


درگوشی:

- احساس میکنم دارم به روزای پایانی نزدیک میشم و دیر شده!  میدونم با وجود خداوند هیچ وقت دیر نیست ولی نگرانم که نکنه این امید بدون عمل در نتیجه راحت طلبی ام باشه.

- خلاصه " بفرمایید بندگی " !

- یا علی

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

سلام اگه منم قابل بدونی منم هستم

مریم بانو

آهنگ وب رو تا حالا گوش نداده بودم. خوشمله.[قلب] و اما در مورد اینکه چه کنیم نمی دونم اما اگه بتونیم از روز اول ماه مبارک رمضان شروع کنیم عالی میشه.[خجالت]

مریم بانو

سلام. من اومدم. امر بفرمائید.

مریم بانو

آقا این چه وعضیه؟ مسئولین رسدگی کنن.

مریم بانو

[نیشخند] [خجالت]

نغمه

من مطابق نظر جمع هستم هر چی شوما بگین[نیشخند]

رضا.م

من که اهل برنامه نيستم !!