من همان خاکم که بودم !

 چه چیزی الان براتون اولویت داره؟

اولویت در فکر و وقت و انگیزه...

بعد از 40 سالگی همون میشه رنگ اصلی وجودتون !

خیلیا بعد از دوران تکامل عقلشون ، فقط یه بانک پولن   بعضیا هم یه کارمند یا خونه دار جدی و کوشا   اونای دیگه هم ممکنه ماشین باز و موبایل باز و ... باشن !

فقط عده کمی به معنی واقعی  یه " انسان اخلاق مدار "  محسوب میشن.

 

درگوشی:

- گاهی حرفایی میزنیم که آرمانی و زیبا هستن ولی در عمل ، بیشترین همت مارو به خودشون اختصاص نمیدن. روی اینا نمیشه حساب کرد !

- ما همونی هستیم که مردم از بیرون میبینن !! یعنی چیزی که تو رفتارمون نمود بیشتری داره. انتقاد هم بخاطر همین مهمه چون رفتار بیرونی مارو قضاوت میکنه ..

- میدونم خیلیا موافق این نیستن . چون همه درونشون رو بهتر میشناسن و از نظر خودشون آدمای خوبی هم هستن ولی مهم اینه که رفتار ما چه اثری روی دیگران میذاره ؟  این نیاز به بررسی همیشگی داره.

/ 22 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امید

حالا اولویتم داشته باشه یا نداشته باشه!! وقتی قرار نیست به هدف که همون اولویته رسید هیچ فرقی نداره!!!!

...............

خواهر طوفانی

سلام هیدراییم[قلب] دلتنگتونم زیاد !

م.بانو

سلااااام بر هیدرا بانو. راستش گاه به نتیجه می رسم که ارزشها و ضد ارزشها جاشون تغییر کرده و گاه انگار بداخلاقی نتیجه ی بهتری داره. [ناراحت] راستی چه پسمل شیطون و پر توقعی دارین[زبان]جناب مدیر بالقوه؛ )

امید

اینایی که شما میگید به نظرم دیگه همه شعارن!

امید

شما خودتون بگید تا حالا چقدر برای رسیدن به چیزی که در حد توان علمی ، اقتصادی و و و شما بوده و تمام همتتون رو پاش گذاشتید ، نرسیدید و به در بسته خوردید ؟ !؟!

امید

منم میخاستم همینا رو بگم! همیشه اینطور نیست که ما هدف واقعی داشته باشیم و تمام تلاشمونم کنیم و نییجه بگیریم! فقط به اینا بستگی نداره! گاهی سنگ میندازن جلو پات ، گاهی اصن نمیذارن باهات لج میکنن و و و گاهیم اصلا خدا نمیخاد! که دیگه خودمونم بکشیم به نتیجه نمیرسیم! فقط باید جلو بریم اگه رسیدیم که خوبه اگرم نرسیدیم که بازم باید بریم دیگه اگر هم نریم ممکنه دچار عذاب وجدان بشیم که چرا نرفتیم! برای ارضای روحمونه که میریم ! چی گفتیما! خلاصه اینجوریاست[نیشخند][چشمک]

امید

نه اینطور نیست! کلی گفتم! ما که عادت کردیم دیگه به این موضوع

مرتضی

همیشه سعی کردم که رفتارم طوری یاشه که مطلوب نظر دیگران باشه.فکر کنم تا حدی هم موفق بوده ام.این را بواسطه داشتن دوستان مهربان بی شماری که دارم می گویم.[لبخند][گل]