لبخندی تقدیم به شما

زن و شوهری بیش از 60 سال با یکدیگر زندگی مشترک داشتند. آنها همه چیز را به طور مساوی بین خود تقسیم کرده بودند. درمورد همه چیز با هم صحبت می کردند و هیچ چیز را از یکدیگر پنهان نمی کردند مگر یک چیز : یک جعبه کفش در بالای کمد پیرزن بود که از شوهرش خواسته بود هرگز آن را باز نکند و درمورد آن هم چیزی نپرسد.

در همه این سالها پیرمرد آن را نادیده گرفته بود اما بالاخره یک روز پیرزن به بستر بیماری افتاد و پزشکان از وی قطع امید کردند. درحالی که با یکدیگر امور باقی را رفع و رجوع می کردند پیرمرد جعبه کفش را آورد و نزد همسرش برد.

پیرزن تصدیق کرد که وقت آن رسیده که همه چیز را در مورد جعبه به شوهرش بگوید. پس از او خواست تا در جعبه را باز کند. وقتی پیرمرد در جعبه را باز کرد دو عروسک بافتنی و مقداری پول به مبلغ 95 هزار دلار پیدا کرد پیرمرد در این باره از همسرش سوال نمود.


پیرزن گفت : هنگامی که ما قول و قرار ازدواج گذاشتیم مادربزرگم به من گفت که راز خوشبختی زندگی مشترک در این است که هیچ وقت مشاجره نکنند او به من گفت که هروقت از دست تو عصبانی شدم ساکت بمانم و یک عروسک ببافم.

پیرمرد به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و سعی کرد اشک هایش سرازیر نشود فقط دو عروسک در جعبه بود پس همسرش فقط دو بار در طول زندگی مشترکشان از دست او رنجیده بود از این بابت در دلش شادمان شد پس رو به همسرش کرد و گفت این همه پول چطور؟ پس اینها از کجا آمده؟پیرزن در پاسخ گفت: آه عزیزم این پولی است که از فروش عروسک ها به دست اورده ام!!!!

 

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم بانو

عه شما مگه مسنجر هم دارین. به به چت می کنین؟ عجب!

پژمان

الان که مطمئنم خوابی[لبخند] عیدتون مبارک باشه ان شالله همیشه سلامت شاد و موفق باشید[گل]

Mr chapool

سلام! بعد میگن کار نیست! اگه زن و شوهرای جوون همین کارو انجام بدن کلی پول در میارن کارشونم به طلاق نمیکشه چون اگه طلاق بگیرن دیگه درامدی ندارن[نیشخند] + از وقتی شبکه های اجتماعی جدید اومدن دیگه کسی به این مسنجرای قدیمی کاری نداره! من یاهو یه زمانی ادلیستم شب و روز نداشت ! هر موقع میومدی چند نفری آن بودن! اما الآن آی دی خودمه اکثر مواقع که اد کردم وقتی ان میشم آنه فقط[خنثی][نیشخند]

آرام

[خنده] کلی خندیدم از داستان. خیلی باحال بود. خوبی هیدرا جون؟ موفق شدی بالاخره بخوابی دیشب؟ [ماچ]

راحیل

طفلی پیرمرده و طفلی پیرزنه اون بخاطر این که فهمید بده پیرزنه بخاطر تحملش

راحیل

به نظرت زاهارا چی شده

خواهر طوفانی

با تشکر فراااوان[نیشخند] حالا دلار اون موقع چند بود!؟[نیشخند]