سلام بر دوستانی که دلم خیلی براشون تنگ شده!

یکی از شاه کلیدایی که توی زندگی میتونه راهگشای خیلی از مشکلات ما باشه ، خدمت به مخلوقات خداست که انسان در اوج این آفرینش قرار داره.

این روزا دوستان زیادی  رو در گوشه و کنار زندگی میبینیم که گرفتار بیماری های خاص شدن و دارن سخت و طاقت فرسا ، هر لحظه برای نفس کشیدن میجنگند !

بیاید برای نجات روحیه و قلب و ایمان خودمون ، به این افراد در حد توان و وسعمون کمک کنیم. دوستان اگر وایبر دارن لطفا آدرس این وب رو در وایبرشون قرار بدن تا افراد زیادی این آدرس رو ببینن و در حد خودشون کمک کنن تا درمان یه انسان ، یه پدر جوان ، و امید یه خانواده امکان پذیر بشه. توضیحات من به خوبی نوشته های خود ایشون نیست. لطفا به وبشون که در انتها میذارم سر بزنید و اگر هنوز به خدا و انسانیت و معجزه ایمان دارید در حد توانتون ، مالی و معنوی کمک کنید.  حتی اگر در وایبر کسی پیام شما رو ببینه و حداقل 50/000 تومان هم کمک کنه کمک بزرگی کرده 

http://saretan.persianblog.ir/

 

 

درگوشی :

- از نشانه های آدمای مومن اینه که در کارهای خیر بر هم سبقت میگیرن !

- در وب ایشون آدرس و شماره تلفن ایشون و مشخصات پرونده درمانی اشون  هست. برای اطمینان میتونید مطالعه کنید.

- اگه همت کنیم برای نجات یه انسان ، حس خوب مفید بودن رو هم تجربه میکنیم.

- برای ادامه زندگی لازمه معجزه خدا رو به چشم ببینیم. ما بیشتر از بیماران به امداد های روحی و معنوی نیاز داریم... اینو یادمون نره.

/ 2 نظر / 6 بازدید
مهربانو/

سلام دوست عزیزم . کامنتت رو خوندم متاسفانه چیزی از کامنت اول که سال پیش گذاشتی یادم نمیاد اگر خصوصی بوده شاید ثبت نشده وگر نه !!! به هر حال خوشبختانه این کامنت رو دیدم برای دوست دردمندمون کامنت گذاشتم ...مشکلشون رو تو وبلاگ مطرح می کنم و ادس رو تو گروه های مجازی که عضو هستم قرار میدم ... امید به خدا که گره گشا باشیم و تا شفای کامل بتونیم همراهی کنیم [گل]