کشف یک اشتباه در قرآن !

   

 

لشکر حضرت سلیمان را میبیند به سایر مورچه ها میگوید :پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را خرد نکنند (لایحطمنکم)

 محمد صادق عبدالهی در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:

تعدادی از دانشمندان جمع شدند تا با تحقیق در متن قرآن ؛ خطا و اشتباهی در آن بیابند و به این ترتیب قرآن را رد کنند!!!!
 
لذا بسیار در متن قرآن و کلمات آن دقت کردند تا اینکه به این آیه رسیدند که در مورد داستان حضرت سلیمان است که وقتی مورچه ای لشکر حضرت سلیمان را میبیند به سایر مورچه ها میگوید :پناه بگیرید تا لشکر سلیمان شما را خرد نکنند (لایحطمنکم)

در حالی که: این کلمه در زبان عربی فقط در مورد خرد شدن شیشه به کار میرود اما مورچه ها آن را درباره ی خود بکار برده اند.!!!

پس این اشکالی است که میتوان به متن قرآن گرفت !!!!
 
بعد از آن یک دانشمند استرالیایی در تحقیقات علمی خود کشف کرد که:بیش از 75 درصد از غشای خارجی بدن مورچه ها را شیشه تشکیل میدهد و با کشف این معجزه ی قرآن بلافاصله به اسلام ایمان آورد و مسلمان شدنش را اعلام نمود.
 

 

 منبع :یکی از روزنامه های خبری که الان اسمش یادم نیست :))

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خواهر طوفانی

البته ،‌ از کجا معلوم که از اووووووون همه سااال های قبل ، دستی تو قرآن نبردن ملت ؟!

پژمان

وقتی میگن روی قرآن باید کار علمی کرد یعنی این. به نظرم جون های امروزی نیاز دارن دی با دانش جدید بهشون معرفی بشه نه با روش 100 سال قبل و قبل تر از اون. مخصوصا این دهه هفتادی ها به بعد که ید طولایی در خود دانش برتر بینی دارن (چی گفتم). یه روز دبیر بینشمون گفت امام در شکم مادر هم امامه و همه چیز رو میدونه. البته قبلش یه جا این آیه رو شنیده بودم که ما شما را از بطن مادرهایتان بیرون اوردیم در حالی که چیزی نمی دانستید.به دبیرمون گفتم اگه اینطوره که میگید پس یعنی خدا دروغ گفته؟ هیچی دیگه دو تا سیلی درست حسابی ازش خوردم بعد بهم گفت مرتیکه کمونیست برام دلیل میاری و انداختم بیرون. بعد هم بینش رو بهم داد 8 در حالی که 19 می گرفتم.

پژمان

در ضمن از خوندن داستان خیلی لذت بردم[گل]

مرتضی

مطمئن باشند تا ابدیت هم اگر وقت بگذارند خدشه ای در قرآن راه نخواهد بافت.[لبخند][گل]

نغمه

واقعن قران معجزه ی الهی... تمام ایاتش حساب شده هستش و جالبه تمام چیزهایی که بهش قسم داده مث همین زیتون و انجیر برای بدن مفیده و یا ازچیزهایی که منع کرده واقعن به بدن اسیب جدی میزنه... لاحول و لا قوة الا بالله العلى العظیم

خواهر طوفانی

رفتین دیدین وبلاگشونو ؟! بستن انگار و بالاش فقط این هست : :(

خواهر طوفانی

قبله اینکه برن چیزی نوشته بود؟! مشکلی پیش اومده بود؟!